לקסוס tx

7 מקומות

אספקה מיידית - שלם וסע

לקסוס TX 2024 החדשה: יוקרה לשבעה נוסעים לקסוס חשפה רכב פנאי חדש לגמרי בהיצע הדגמים שלה ומציע מקום לעד שבעה נוסעים,
החל מ615,000₪
לתיאום פגישה? השאירו פרטים:

פריסת תשלומים נוחה

אלפי לקוחות מרוצים

זמינות מיידית

כל נהג מעל גיל 18 בעל הכנסה קבועה, עם תושבות לישראל, רשאי לרכוש רכב בחברתנו, כמובן שאנו נדאג להתאים לכל אחד את המימון הטוב ביותר עבורו.

מעבירים מסמכים נדרשים (3 תלושי שכר, במידה וקיימת הלוואה – ריכוז הלוואות, עובר ושב 3 חודשים אחרונים ותעודת זהות), בודקים את מסלולי המימון המשתלמים ביותר בעבורכם, מקבלים אישור מוועדת אשראי, בוחרים את הרכב הבא שלכם ויוצאים לדרך חדשה ברכב חדש.

בליסינג הלקוח משלם בעבור שכירה / חכירה של הרכב ולכן בתשלומים החודשיים יהיה מגולם עלויות ריבית גבוהות מרכישה, כמו כן בעסקת ליסינג ישנם התחייבויות כלפי הגבלת קילומטרים, ביטוחים וכדומה. לעומת זאת, במימון הרכב נרשם על שמך מהיום הראשון ובכך “ידך על העליונה” – ללקוח הפרטי זה עדיף בהרבה.

כמובן! אנו מתמחים בעסקאות טרייד-אין ומאפשרים לכם להחליף את הרכב הישן למבחר דגמים חדשים, כמו כן, חברתנו תדאג לעזור לך בסגירת המימון לרכב הישן ובקבלת תנאים אטרקטייבים בהרבה מהעסקה הקודמת שלך.

טרגט מוטורס עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית הבנקים בישראל על מנת להבטיח שלקוחות החברה מקבלים את התנאים הטובים ביותר בענף הרכב.

כמובן, עולים חדשים מטופלים במחלקה מיוחדת שהקמנו במיוחד עבורכם. תוכלו להנות מהנחות אטרקטיביות במיוחד ובקבלת עזרה בפתיחת חשבון בנק חדש בישראל ובמימון לרכב החדש.

לקסוס tx

7 מקומות

אספקה מיידית - שלם וסע

לקסוס TX 2024 החדשה: יוקרה לשבעה נוסעים לקסוס חשפה רכב פנאי חדש לגמרי בהיצע הדגמים שלה ומציע מקום לעד שבעה נוסעים,
החל מ615,000₪
לתיאום פגישה התקשרו: 077-8053655
או השאירו השאירו פרטים :

טרגט מוטורס

מחובר

למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם נציג >>

דילוג לתוכן