חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
כל הדרכים פתוחות

מימון לרכב

אין מחסום שלא ניתן לעבור בדרך אל המטרה

אומרים שהרכישה הגדולה ביותר במשק בית, אחרי דירה, היא מכונית.

וזה נכון, אבל זה לא מדוייק.

כי דירה קונים בדרך כלל פעם אחת. ומכונית, זה סיפור אחר לגמרי….

תחשבו על זה, גם אם תחליפו את הרכב שלכם פעם ב8-10 שנים, (הגזמנו?)
עדיין תגיעו לממוצע של 5 רכבים לפחות.

אז מה עושים כששוב צריך לקנות רכב ולהניח על השולחן כמה עשרות, אם לא מאות, אלפי שקלים, פחות מתחשק לכם?

פונים למימון, כמובן.

ענף המימון לרכב מודע היום לצורך ההולך וגובר של השוק במכוניות חדשות, וכמובן- למיסים הגבוהים המייקרים את מחיר הרכבים, ומציע מגוון רחב במיוחד של פתרונות מימון.

אז אילו אפשרויות עומדות בפניכם כשאתם ניגשים לקנות רכב, ומהי האפשרות הכי מתאימה לכם?

בואו נעשה סדר בדברים:

מסלולי מימון:

ישנם כמה סוגי מסלולים.

המסלול המוכר הוא זה המכסה רק חלק מעלות הרכב ודורש תשלום מקדמה.

בדרך כלל מדובר בסכומים נמוכים כשהמימון משלים את שאר העלות.

המסלול הנוסף הוא מימון מלא של 100%, במסלול כזה לא תידרשו לשלם מקדמה.

בשני המסלולים, יפרסו התשלומים על פני מספר חודשים, ותוכלו לבחור האם להעדיף תשלום חודשי גבוה לזמן קצר יותר, או להיפך, עד למגבלת הזמן אותה מציע המסלול.

וכמובן, איך אפשר בלי הריבית, שמתווספת לתשלומים החודשיים.

ובסוף תקופת התשלום- הרכב, שהיה משועבד לאורך התקופה לחברת המימון או לבנק, יהפוך להיות רשמית שלכם בלבד.

מימון חוץ בנקאי

כיום, מעבר לחברות הליסינג קיימות גם חברות מימון חוץ בנקאיות. חלקן עובדות בשיתוף פעולה עם יבואנים או חברות ליסינג, מה שיכול להשיג עבורכם תנאי מימון נוחים יותר, אך המימון שלהן תקף אך ורק לדגמים אותם משווקת החברה ומגביל אתכם מבחינת המבחר.

קיימות גם חברות מימון חוץ בנקאיות העובדות באותה שיטה של הבנק-

אתם בוחרים את הרכב. החברה מציעה הלוואה בריבית ומשעבדת את הרכב עד סיום התשלום.

חברות כאלו מתאימות לכאלו שהבנק לא אישר להם מימון, ולעיתים תנאי המימון שלהן יהיו פחות אטרקטיביים.

מימון עבור תיירים

מימון לרכישת רכב ניתן להשיג גם מחברות שאינן בנקים. לא מדובר רק בחברות ליסינג: ישנן חברות מימון חוץ בנקאיות שמעניקות מימון בתנאים משתנים, וכמו הבנקים גם הן גובות ריבית מסוימת ומאפשרות ללקוח לבחור בכל רכב שירצה. ישנן גם חברות מימון לרכב שעובדות בשיתוף פעולה עם יבואני רכב או חברות ליסינג, ואז המבחר יהיה מצומצם יותר – אך ניתן יהיה לקבל מימון לקניית רכב בתנאים נוחים יחסית עבור דגמים מסוימים.

מסלולי מימון רכב

הרבה מלקוחות החברה שלנו הם תושבי חוץ או תיירים המעוניינים לרכוש רכב בארץ.

במעמד כזה קשה מאוד ללקוח לקבל מימון מבנק ואפילו מחברות חיצוניות.

כדי לספק שירות מלא ללקוחותינו, עובדת חברת טרגט מוטורס בשיתוף פעולה מלא עם חברת המימון היחידה בארץ המספקת מימון עבור רכישת רכב לתיירים.

כך שגם במצב כזה אתם יכולים להיות רגועים ולתת לנו לטפל בעניין עבורכם.

מעוניינים לשמוע עוד על מימון לתיירים? דברו איתנו.

מדיניות המימון שלנו:

לחברת טרגט מוטורס מגוון רחב של לקוחות, בעלי יכולת כלכלית משתנה.

כדי לספק עבור כל לקוח את המיון המתאים ביותר עבורה, יצרה החברה שיתופי פעולה עם בנקים ועם חברות מימון שונות על מנת לאפשר מימון לכלל לקוחות החברה כמעט ללא הגבלה.

אנחנו רואים ערך חשוב בשיתוף הפעולה הזה המאפשר לנו לספק לבנק ולחברות המימון לקוחות איכותיים וראויים, ולאפשר ללקוחות שלנו לקבל את המימון המתאים עבורם ביותר במהירות ובמינימום בירוקרטיה.

רכזנו עבורכם שאלות נפוצות
שיעשו לכם סדר בנושא

רכב במימון מאפשר לכל אחד לרכוש רכב חדש בעסקה של עד 100% מימון מלא, ללא הון עצמי, מבחר ענק של דגמים חדשים לחלוטין “ישירות מהניילונים” – עסקת המימון הייחודית של חברת טארגט מאפשרת לכל אחד לרכוש רכב לפי תקציב, החזר חודשי תפור במיוחד עבור הלקוח בהתאם לצרכיו ורצונותיו כלפי הרכב. – בעסקת מימון הרכב נרשם בבעלות הקונה מהיום הראשון “ידו על העליונה”.

כל נהג מעל גיל 18 בעל הכנסה קבועה, עם תושבות לישראל, רשאי לרכוש רכב בחברתנו, כמובן שאנו נדאג להתאים לכל אחד את המימון הטוב ביותר עבורו.

מעבירים מסמכים נדרשים (3 תלושי שכר, במידה וקיימת הלוואה – ריכוז הלוואות, עובר ושב 3 חודשים אחרונים ותעודת זהות), בודקים את מסלולי המימון המשתלמים ביותר בעבורכם, מקבלים אישור מוועדת אשראי, בוחרים את הרכב הבא שלכם ויוצאים לדרך חדשה ברכב חדש.

בליסינג הלקוח משלם בעבור שכירה / חכירה של הרכב ולכן בתשלומים החודשיים יהיה מגולם עלויות ריבית גבוהות מרכישה, כמו כן בעסקת ליסינג ישנם התחייבויות כלפי הגבלת קילומטרים, ביטוחים וכדומה. לעומת זאת, במימון הרכב נרשם על שמך מהיום הראשון ובכך “ידך על העליונה” – ללקוח הפרטי זה עדיף בהרבה.

כמובן! אנו מתמחים בעסקאות טרייד-אין ומאפשרים לכם להחליף את הרכב הישן למבחר דגמים חדשים, כמו כן, חברתנו תדאג לעזור לך בסגירת המימון לרכב הישן ובקבלת תנאים אטרקטייבים בהרבה מהעסקה הקודמת שלך.

טארגט מוטורס עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית הבנקים בישראל על מנת להבטיח שלקוחות החברה מקבלים את התנאים הטובים ביותר בענף הרכב.

כמובן, עולים חדשים מטופלים במחלקה מיוחדתשהקמנו במיוחד עבורכם. תוכלו להנות מהנחות אטרקטיביות במיוחד ובקבלת עזרה בפתיחת חשבון בנק חדש בישראל ובמימון לרכב החדש.

יש לכם שאלות נוספות? שלחו לנו ונציגנו יחזרו אליכם

טרגט מוטורס

מחובר

למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם נציג >>

דילוג לתוכן