ג'יפ גראנד שירוקי

מתחייבים לעסקה המשתלמת בישראל !!

גרנד צ'ירוקי 5X

ללכת על הכל, ובגדול!

 

שבעה מושבי עור מפנקים ברכב שטח רחב ידיים המשלב טכנולוגיות בטיחות חדשניות עם פונקציות שטח מדהימות לחובבי אתגרים. הגרנד צ'ירוקי רק השתדרגה והתחדשה מאז הדגם הקודם שיצא לפני כעשור. מה שנשאר לכם זה פשוט לצאת לשטח…

 

יוצאים לשטח

הרכב בגרסתו החדשה מגיע מצויד בכל מה שתזדקקו לו בשטח: הוא מסוגל לחצות מעברי מים בעומק של עד 61 ס"מ מים ומצוייד במערך ה ‘סלקט טריין' המתאים את תגובת מערכות הרכב השונות למצבי שטח מגוונים: שלג, בוץ/חול, סלעים, ספורט ואוטומטי. בעת היציאה לשטח תהנו ממסך מוקרן "10.25 ובו אופציות תצוגה לתנאי שטח שונים כולל מערכת לראיית לילה.

הוא גדול!

כמיטב המסורת האמריקאית הרכב בנוי בצורה רחבת ידיים באופן מפנק במיוחד.  קבלו מימד: נפח תא המטען בלבד הינו 487 ליטרים כאשר כל המושבים בשימוש! אם תקפלו את שורת המושבים השלישית (ואם תרצו אז גם את השניה) תקבלו נפח אחסון גדול יותר.  גובהו של הג'יפ הינו מהגבוהים הקיימים היום בשוק הרכבים- קצת יותר ממטר שמונים (180 ס"מ) ואורכו קצת יותר מחמישה מטרים. יש מקום לכולם ולהכל!

בטיחות מעל הכל

הגרנד צ'ירוקי השתדרגה ומכילה את כל מערכות הבטיחות החדשניות ביותר המתאימות לנהיגה אוטונומית ברמה 2, ביניהן: שמירה על נתיב הנסיעה ובקרת סטייה מנתיב, ניטור מבט נהג, מערכת ראיית לילה אינפרא אדום, התרעה בפני הולכי רגל, התרעה בפני תמרורי עצור, מערכת בלימה אוטונומית, מראה דיגיטלית "9.2, עם תצוגת רחבה, צילום 'מעוף ציפור' (360 מעלות), זיהוי תמרורים, חנייה אוטומטית ועוד.

אבזור מפנק

הגרנד צ'ירוקי החדשה מעוצבת ומאובזרת בנוחות מקסימלית, ובאופן כללי הרבה יותר משופרת מהדגם היוצא. המושבים בעלי ריפוד עור אמיתי, והם כוללים זיכרונות ומציעים לפחות חמישה סוגים שונים של עיסוי בשלוש רמות לחץ… בכל שורת מושבים ייהנו הנוסעים מתאורת אווירה, מיזוג נפרד ושקעי טעינה. אז תרגישו בנח:)

לסיכום,

הנסיעה בגרנד צ'ירוקי מעניקה לכם חוויית נסיעה משודרגת, בטיחותית ונוחה גם בתנאי שטח קשים.

אמרתם דור חמישי? אמרתם גרנד צ'ירוקי

קרניבל LX

מחירון

* ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור ** מפרט זה אינו מהווה מצג מחייב, התמונות להמחשה בלבד.

טרגטמוטורס

מחובר

למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם נציג >>

דילוג לתוכן